חתן כלה >>> איפור כלות >>> אנה שור איפור ועיצוב שיער >>> אודות

תפריט

איפור כלות - אנה שור איפור ועיצוב שיער - אודות

אותה גברת, אותה אדרת ובכל זאת – תודו- היא נראית אחרת. גם את, המיועדת להיות כלה, עשויה להיראות אחרת לאחר מגעה ידיה ואצבעותיה של אנה שור, מומחית באיפור כלות ובעיצוב שיערן.

 

נעים מאוד. הנני כאן. עיניכם הקוראות עדות: זה השירות שאני מציעה לכלות. איפור וסידור שיער נעשים ב"ישורת האחרונה", שעות אחדות לפני האירוע החגיגי והמרגש. אין מה להסתיר ואין סיבה להסתיר. ההיפך הוא הנכון: יש מה להראות, מה להדגיש, מה להבליט. בה במידה- באמצעות האיפור אפשר גם להצניע ולהבליע... ניסיון רב במבני פנים רבים ומגוונים וסוגי שיער רבים ומגוונים אף הם מאפשרים לי להציע לכל מי שעתידה להיכנס מתחת לחופה את השירות החיוני והנדרש הזה באופן המקצועי ביותר ומתוך אהבה גדולה.

 

בסלון שלי הייתי עדה למעופם של אלפי פרפרים שעפו באוויר ובאווירה גם כשהם היו מוסתרים בתוך הבטן של הכלה הנרגשת. הייתי עדה להתרגשות עצומה, לציפיות גבוהות, לספקות וחששות- מה יהיה? איך יהיה? האם אני איראה במיטבי- יפה, הדורה, מסורקת לתפארת? תהליך האיפוק והסירוק הוא מעין דו שיח ביני ובין הכלה. הוא מתבצע באווירה נעימה, מרגיעה. אני משקיעה בו את כל כולי. כפי שתוכלו לראות בגלריית התמונות המובאת כאן - אף שבאופן טבעי וצפוי כל הכלות שונות זו מזו, יש להן מכנה משותף: ההתרגשות והשמחה, החשש והציפייה ניכרת על פני כל אחת ואחת מהן. בכל אחת מהן ניתן לראות את כל גווני קשת הרגשות שהאירוע הקרב ובא- ליל הכלולות והמסיבה- מעורר.

 

אני משתמשת בתכשירים ייעודיים, איכותיים ובטיחותיים בלבד, הן באיפור והן בסידור השיער כדי לשוות לפניה של כל כלה את המראה ואת ההבעה היפים ביותר, ההולמים אותה ביותר, ההופכים אותה, אכן, למלכה זוהרת לפחות ליום ולערב אחד. בכל הצניעות הנדרשת אעיד על עצמי כמי שנחשבת ומוערכת כמאפרת ומעצבת תסרוקות מובילה ברמה הארצית. תוכלו לראות את העבודות שלי בתוכנית הבוקר של ערוץ 2, לרבות של המנחות המפורסמות גלית גוטמן ודנה רון. (בעבר צילמתי שעשועון עם טל ברמן). אשמח לספק לך, כלה יקרה, את השירות החשוב הזה באופן שיגרום לך לברך ולהודות בעיקר לעצמך על שבחרת בי לאפר ולסרק אותך ולגרום לאנשים את הזכות ואת העונג להחמיא לך על המראה הנהדר שלך ולך, בוודאי, להתרגש ולהסמיק ולהודות למחמיאים מקרב לב.


תמונה: אודות - אנה שור איפור ועיצוב שיער - איפור כלות
צור קשר